قوانین و مقررات فروشگاه فروش موبایل

نکات مهم هنگام دریافت کالا:

در مورد ارسال کالا به شهرهای مختلف که از طریق شرکت های حمل و نقل صورت می گیرید، مسئولیت فروش موبایل تحویل صحیح و سالم کالا به شرکت حمل و نقل مربوطه در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد، در مورد تاخیر در ارسال و مشکلات توسط شرکت های حمل و نقل , فروشگاه فروش موبایل مسئولیتی ندارد. مشتریان هنگام دریافت سفارش خود موظف هستند سلامت بسته بندی را چک کنند و باز کنند تا از سلامت ظاهری کالا اطمینان حاصل کنند و سپس دریافت نمایند. در صورتیکه بسته بندی باز شده/دست خورده باشد یا کالا دچار شکستکی و هرگونه مشکل در حین حمل و نقل شده باشد، مشتریان نباید کالا را تحویل بگیرند و باید مراتب را بلافاصله به فروش موبایل اطلاع دهند. بدیهی است پس از دریافت کالا و امضای رسید دریافت کالا از شرکت حمل و نقل که به منزله دریافت صحیح و سالم بودن کالا می باشد، هیچگونه ادعایی پذیرفته نمی شود.

انصراف از خرید به هیچ عنوان نداریم

فروشگاه فروش موبایل مشاوره قبل از خرید را با کارشناسان مجرب برای خرید بهترین کالای مورد نیاز در اختیار مشتریان قرار داده است.بعد از خرید و پرداخت کالای سفارش داده شده به هیچ عنوان انصراف از خرید قابل قبول نمیباشد. تمامی محصولات دارای عکس ویدیو و توضیحات کامل میباشد.

هیچ بهانه ای قابل پذیرش نمیباشد لطفا دقت کنید.

به (وقت و هزینه های فروشگاه) احترام قایل باشید. ممنون از درک شما

به هر دلیلی سفارش شما موجود نباشد و کنسلی از جانب ما باشد در صورت پرداخت اینترنتی از کارت های شتاب ۱درصد کارمزد کسر میشود. و وجه به حساب شما واریز میشود.

مغایرت کالا:

به دلیل برسی کارشناسان فروشگاه فروش موبایل امکان مغایرت کالا از جانب فروشگاه امکان پذیر نمیباشد. بنا به هر دلیلی در صورت وجود مغایرت، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به فروشگاه  اطلاع داده شود تا سریعا برسی و روند حل مشکل انجام شود.
خریداران ساکن تهران که خودشان کالا را دریافت می نمایند. هنگام دریافت کالا و قبل از امضای رسید، در صورت مشاهده مغایرت می بایست کالا را دریافت ننمایند.
اگر مغایرت، بدون باز کردن پلمپ کارتن کالا قابل مشاهده است، مثل کد درج شده روی کارتن دستگاه، تصویر چاپ شده روی کارتن دستگاه و … امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا در حالت اولیه خود باشد و از حالت پلمپ و بسته بندی اولیه خارج نشده باشد.

نکته: باز کردن کالاهای پلمپی که مغایرت آن بدون باز کردن مشخص است به منزله پذیرفتن سفارش با وجود مغایرت است و فروشگاه فروش موبایل هیچ مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در سایت است.
در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد(که همچین کالایی بسیار بسیار کم میباشد)، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

نکته:(خرید هایی که هزیه آن ها به صورت واریز به حساب باشد اولویت ارسال سریع تری دارند)

نکته: اسم و فامیل تحویل گیرنده و خریدار باید یکی باشد.

نکته: با توجه به ترافیک کاری زمان ارسال میتواند

سریع تر یا دیرتر از ۴۸ ساعت باشد از صبوری شما ممنونیم

هدف ما رضایت کامل مشتری میباشد و به همین دلیل

قوانین و مقررات را تنظیم کردیم.

خرید کالا از فروشگاه فروش موبایل به معنی مطالعه کامل متن بالا و پذیرش شرایط و ضوابط می باشد. با تشکر